eszlaki.pl

Jakie sa zalety gier komputerowych?

Ciała i umysłu Healing- 3 Wskazówki dla tych z bólem przewlekłym

Pięć lat temu znalazłem się r twarzą na asfalcie w Austin Highway 360, po kolizji z zaparkowanym SUV podczas jazdy na rowerze. Protokoły następujące moim wypadku ciągnęły się jak godziny, wypełniając mój umysł z każdego możliwego wyniku, większość z nich przerażająca.real escape game Jako ortopeda, wiem, urazy rdzenia kręgowego, a ja wiedziałem, że jestem w tarapatach.

Jeden tydzień i jeden gwałtowne chirurgii później, w której moja szyja połączono zarówno z przodu iz tyłu oraz przeszczepy kostne z mojego biodra zostały wprowadzone, aby pomóc ustabilizować moje kręgi szyjne, zadzwoniłem żonę ze szpitala i powiedział jej, żeby mnie tam, bo mogę „zapach śmierci na mnie.” Wróciłem do domu i skierował własną przebieg leczenia – terapii fizycznej w połączeniu z dwóch form, co uważa się za „alternatywne terapie” w większości konwencjonalnych koła: myofascial uwolnienia i terapii czaszkowo-krzyżowej. Dla czterech do sześciu godzin dziennie pracowałam, opierając się na swoich doświadczeniach jako światowej klasy konkurencyjnej pływak, moim ustalonej natury i moim kwestionowanego ale nienaruszonej wiary, jak również wsparcie rodziny i przyjaciół.

Cztery miesiące po moim wypadku i ponownym wejściu na salę operacyjną – jako asystent chirurga i rozpoczął długą drogę z powrotem renmak.pl – bhp Wrocław do mojego życia.

Prawdę mówiąc, moje życie nigdy nie będzie takie samo. Jestem przeżył poważny uraz rdzenia kręgowego, i jako takie, nadal borykają się z nawracającymi bólami, klonus, kwestii temperatury ciała i wielu innych warunków wspólnych urazów rdzenia kręgowego.

Ale moje życie zmieniło się w inny sposób, jak również. Moja urazie rdzenia kręgowego okazał się być jednym z największych wszystkich moich nauczycieli. Kółko mojego zdrowienia zostały określane jako „cudowne”, i choć nie mogę się nie zgodzić, co dokładnie to oznacza to coś dałem poważnego zastanowienia.

– autor artykułu