Gry komputerowe z serii Doom

Gry komputerowe z serii Doom

Połączenie pomiędzy technologią i otyłością u dzieci

Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez komputera lub telewizora i innych elektronicznych gadżetów, które stały się tak powszechne, ponieważ pojawienie się nowoczesnej technologii, która jest pozostawiając nam i naszym dzieciom trochę czasu, aby cieszyć się przyrodą i świeżym powietrzu. Nie tak dawno temu, rodzice pochodzą zadowolenia widząc swoje dzieci cavorting w plenerze pod słońce lub wspinaczka drzewa i pozostała nieco bardziej aktywne niż dzieci dzisiaj, którzy znaleźli się wirtualny świat, w którym pozostać pochłonięty. Zatem, technologia i otyłości u dzieci są ściśle powiązane, ponieważ mamy teraz przyzwyczajeni do posiadania nasze oczy przyklejone do ekranu komputera lub ekranie telewizora i są inaczej zrobione z różnych form rozrywki elektronicznej.

Tubki And More tubki

Nowy styl życia, który przejęła życiu naszych dzieci pozostawia niewiele czasu na ich wykonywanie, wyjść i pozostać w inny sposób aktywny i jest daleki od życia nasi rodzice cieszyli się wiele lat temu. Wraz z siedzącym trybem życia, że ??nasze dzieci stały się przyzwyczaić, technologia i otyłości u dzieci stały się ściśle ze sobą powiązane, a nasza troska o nasze zdrowie podjęła również oparcia jak życie przed tubki nadal trwać wszystkich naszych dzieci czas kosztem ich zdrowia.

Jest zatem konieczne, aby zrozumieć, dlaczego technologia i otyłości u dzieci idą w parze, a gdy weźmie się pod uwagę fakt, że otyłość dzieci wzrosła o więcej niż trzy razy w ostatnich latach, problem faktycznie teraz osiągnęła rozmiary epidemii i wydaje się, że teraz jesteśmy hodowli otyłości w naszych domach, kiedy zawodzą nasze dzieci spędzają cały swój czas przed telewizorem lub innymi urządzeniami elektronicznymi.

Faktem jest, że kiedy my i nasze dzieci siedzą nieruchomo całymi godzinami oglądając telewizję lub pracujących na komputerze lub grając w gry wideo, zaniedbujemy wykonywać, a wraz z dieta składająca się z napojów gazowanych i fast foodów są hodowli otyłości, jak nigdy przedtem.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *