eszlaki.pl

Gra planszowa Eurobiznes

Gra planszowa Eurobiznes Tłumaczenie? IPad 2 ma pewne poważne "przejść moc", kliknij przycisk i aplikacje, gry, czy cokolwiek innego będzie ładować natychmiast.

IPad 2 jest w stanie korzystać z Internetu z płonącego prędkości. To spływa z połączenia Wi-Fi z możliwością upgrade do połączenia 3G, dzięki czemu można zobaczyć tylko o jakiejkolwiek zawartości internetowej z niewiarygodną prędkością w dowolnym miejscu. Nie będzie musiał siedzieć i czekać na załadowanie gry Facebook!

Nie możemy zapomnieć o wszystkich opcjonalnych akcesoriów albo. Nowy smart cover powstał specjalnie dla iPada 2. niewiarygodnie cienka pokrywa dołącza do urządzenia magnetycznie i może również pracować jako stojak pochylenia. Plus, podszewka z mikrofibry czyści wewnątrz pokrywy ekranu za każdym razem gdy go zamknąć. Istnieją również akcesoria, które można podłączyć wyjście urządzeń wizyjnych do telewizora, należy podłączyć klawiaturę lub sterować urządzeniem za pomocą pilota.

Tak więc, następnym razem, gdy jeden z Twoich znajomych pyta: "Co oznacza nowy iPad 2 ma?" Będziesz wiedzieć, projekty sklepów co powiedzieć - wszystko!


- autor artykułu